Poslední dva týdny na uzavření penzijního připojištění

Již jen necelá dva týdny zbývají do uzavření penzijního připojištění za stávajících zvýhodněných podmínek. Od prosince totiž bude možné uzavřít si pouze nové penzijní připojištění, které již nebude svým účastníkům garantovat kladný výnos. 

Penzijní připojištění “po staru” táhne

Penzijní fondy v současné době hlásí extrémní zájem o uzavírání nových smluv. Lidé si totiž velmi dobře uvědomují, že od prosince již nebudou mít na nových smlouvách penzijního připojištění takové garance, jako je tomu nyní. Na pobočky bank a pojišťoven tak přicházejí i ti zájemci, kteří dlouhou dobu se zřízením penzijního připojištění váhali.

I desetitisíce nových smluv na penzijní připojištění

O tom, že o nové smlouvy je zájem, svědčí i data penzijních fondů. Dle některých členů Asociace penzijních fondů by se během posledního měsíce mohlo uzavřít přes sto tisíc nových smluv penzijního připojištění. Bude velmi zajímavé sledovat, kdo z tohoto náporu zájemců získá největší podíl.

 

Tento článek si už přečetlo 3332 lidí

Sdílejte s přáteli !

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


5 + osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>