Penzijní společnost Allianz

Allianz penzijní fond patřil mezi velmi oblíbené penzijní fondy. Bylo to dáno především tím, že fond poslední roky připisoval u penzijního připojištění zhodnocení okolo 3% p.a.. Tímto krokem neustále lákal nové klienty. Transformací Allianz penzijního fondu vznikla Allianz penzijní společnost. Penzijní společnost Allianz  již od počátku deklarovala zodpovědnost vůči svým stávajícím klientům penzijního připojištění, tudíž se rozhodla vstoupit do druhého pilíře, důchodového spoření.

Allianz penzijní společnost

Současná Allianz penzijní společnost spravuje okolo 16 miliard Kč více než 330 tisícům účastníkům penzijního připojištění. Ačkoliv se nejedná o největší penzijní společnost, tak právě Allianz penzijní společnost má největší potenciál růstu. Může se totiž spolehnout na poměrně širokou síť kamenných poboček a pojišťovací zprostředkovatele.

Komu patří Allianz penzijní společnost?

Allianz penzijní společnost je zařazena do světové finanční skupiny Allianz, jež se zaměřuje na pojišťovnictví a investice. Celkový obrat skupiny Allianz se pohybuje okolo 95 miliard EUR. Své služby poskytuje více než 75 milionu klientům. Penzijní společnost Allianz se tak může opřít o obrovské zázemí uznávané finanční skupiny.

Co očekávat od Penzijní společnosti Allianz?

Allianz penzijní společnost zhodnocovala finanční prostředky svých účastníků na penzijním připojištění vysoko nad průměrným výnosem trhu. I z tohoto důvodu jsou očekávání vůči Allianz penzijní společnosti nastavena poměrně vysoko. Otázkou samozřejmě zůstává nakolik se podaří Penzijní společnosti Allianz zachovat si svou výbornou reputaci.

Kontakt na penzijní fond Allianz?

Allianz penzijní společnost, a. s.
Sídlo Ke Štvanici 656/3, Praha 8 186 00
Telefon 224 405 111
Fax 242 455 414, 242 455 415
E-mail klient@allianz.cz