KB Penzijní společnost

Penzijní fond Komerční banky patřil bezesporu mezi nejznámější české penzijní fondy. Z části to bylo zapříčiněno počtem jeho klientů a z části silnou finanční skupinou, jež penzijní fond ovládala. V polovině roku 2012 měl Penzijní fond Komerční banky přes 516 tisíc aktivních účastníků na penzijním připojištění. Šlo tedy o čtvrtý největší penzijní fond, řazeno dle počtu účastníků, na českém trhu. Objem spravovaného majetku se v roce 2012 vyšplhal na 30 miliard korun.

Co nabízí KB Penzijní společnost?

KB Penzijní společnost, jako pokračovatelka Penzijního fondu Komerční banky, připravil pro své klienty nejen nové penzijní připojištění, ale i možnost sjednat si důchodové spoření, druhý pilíř. Penzijní společnost Komerční banky bude nabízet své služby prostřednictvím Komerční banky, Modré pyramidy a jiných partnerů. Dle odhadů odborníků by si Penzijní společnost Komerční banky měla získat během prvního roku existence potřebných 50 tisíc účastníků důchodového spoření, druhého pilíře.

Komu patří KB Penzijní společnost?

Jak samotný název napovídá, spadá KB Penzijní společnost pod bankovní skupinu Komerční banka. Samotná Komerční banka je v rukou francouzského finančního giganta Societe Generale. Societe Generale je znám po celém světe jako komplexní bankovní dům, který má výborné renomé na poli investičního poradenství. Pro KB Penzijní společnost se tak jedná o výborného prostředníka pro vstup do mezinárodního finančního světa. Pro SG je český trh velmi zajímavý, neboť Komerční bance se zde daří udržet si postavení mezi trojkou největších poskytovatelů bankovních služeb.

Výhody Penzijní společnosti Komerční banky

Penzijní společnost Komerční banky nabízí svým klientům mnoho výhod. Tou nejdůležitější je však možnost finančního plánování. KB Penzijní společnost ve spolupráci s Komerční bankou nabízí klientům rozsáhlé finanční plány, které by měly pomoci klientům při důchodovém spoření.

Kontakty na Penzijní společnost Komerční banky

Penzijní společnost Komerční banky a.s.

Tel: 955 525 999
Fax: 955 525 929
E-mail:
pf-kb@pf-kb.cz
evidence@pf-kb.cz