Penzijní společnost Raiffeisen

Penzijní společnost Raiffeisen patří mezi nové penzijní společnosti, které se rozhodly zapojit do penzijní reformy 2013. Zatímco některé velké stávající penzijní společnosti omezily svou působnost pouze na třetí pilíř, tedy klasické penzijní připojištění, tak Penzijní společnost Raiffeisen se rozhodla vstoupit jak do penzijního připojištění, tak do druhého pilíře, důchodového spoření. Důvod je přitom jednoduchý. Raiffeisenbank chce výrazným způsobem posílit svou pozici na českém bankovním trhu a penzijní společnost by jí v tom měla pomoci.

Výhody Raiffeisen penzijní společnosti

Pro mnoho klientů Raiffeisenbank vyvstává zajímavá otázka, zde by své stávající penzijní připojištění neměli převést ke své domovské bance, tedy k Raiffeisen penzijní společnosti. Otázkou zůstává, jaké výhody poskytuje Penzijní společnost Raiffeisen svým klientům na penzijním připojištění nebo důchodovém spoření, druhém pilíři. Výhoda Raiffeisen penzijní společnosti je absence obhospodařovacích poplatků na důchodovém spoření, druhém pilíři. Raiffeisen penzijní společnost se tak snaží nabídnout svým klientům něco zdarma.

Jak a kde založit smlouvu u Raiffeisen penzijní společnosti?

Penzijní společnost Raiffeisen zastupují vedle poboček Raiffeisenbank také Raiffeisen stavební spořitelna nebo pojišťovna Uniqa. Obě společnosti jsou majetkově spřízněné s Raiffeisenbank, jež vlastní z části Penzijní společnost Raiffeisen. Další výhodou Raiffeisen penzijní společnosti je poskytování finančních plánů v rámci důchodového poradenství. Raiffeisenbank patří mezi nejlépe hodnocené banky s vysokým standardem investičního a finančního poradenství.

Kontakt na Raiffeisen penzijní společnost

Raiffeisen penzijní společnost, a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4

tel.: 844100900